Rejestr wejść i wyjść / księga gości [Pu/Rwy-1]

Dostępność: brak towaru
czas doręczenia: 48 godzin
Cena: 18,90 zł 18.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

 

Przedmiotem tej transakcji jest księga Rejestr wejść i wyjść, objętość 80 kartek, oprawa twarda, trwały złocony napis na okładce. Księga jest przeznaczona do rejestrowania osób wchodzących na teren obiektu / instytucji. Pozwala udokumentować ruch osób niezatrudnionych na terenie danego obiektu.

 
Wykaz rubryk:
 1. Liczba porządkowa
 2. Data
 3. Imię, nazwisko, nazwa firmy
 4. Godzina przyjścia
 5. Cel wizyty
 6. Podpis
 7. Godzina wyjścia
 8. podpis
 9. uwagi

 

ZGODNOŚĆ Z RODO

Stosowanie tego rejestru nie powoduje konieczności rejestrowania tworzonego zbioru danych osobowych w GIODO, gdyż gromadzone w niej informacje nie są danymi związanymi z tak zwanym zarządem koniecznym. Również przepisy RODO nie nakładają w tej sytuacji na nas obowiązku uzyskania zgody na przetwarzanie tych danych o ile dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów marketingowych.

Powyższa informacja ma jednak pewne ograniczenia, gdyż dotyczy ona tylko sytuacji, gdy zasadna jest rejestracja gości.

Kiedy musimy prowadzić rejestr?

 • gdy osoby nie zatrudnione w przedsiębiorstwie wchodzą na obszar nie dostępny dla osób postronnych (np.magazyn, hala produkcyjna, teren budowy, część urzędu nie dostępna dla interesantów)  
 • gdy osoby nie upoważnione wchodzą na teren szkoły, przedszkola lub innej placówki, w której znajdują się dzieci, a dostęp do nich jest ograniczony do osób do tego uprawnionych.

Rejestracja osób przebywających na takim obszarze jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz uniknięcia przez przedsiębiorcę nieuzasadnionych roszczeń związanych na przykład z odszkodowaniami za rzekome wypadki, zniszczenia itp. Dysponując wpisem w księdze możemy łatwo ustalić, czy dana osoba przebywała w danym czasie na terenie przez nas administrowanych i czy opuściła go bez zastrzeżeń.

Kiedy nie należy rejestrować gości?

 • gdy wchodzą oni do strefy ogólnodostępnej (dział obsługi klienta, dział sprzedaży, wystawa, galeria)
 • gdy uczestniczą w imprezach ogólnodostępnych (festyny, pokazy, imprezy masowe)

 

Książka jest szczególnie dedykowana dla placówek oświatowych, instytucji i urzędów oraz placów budów, gdzie nie stosuje się systemu przepustek stałych i jednorazowych.

 

Książka jest dostępna w 2 kolorach okleiny: niebieska lub czerwona. Aby wybrać odpowiedni kolor należy podczas robienia zakupu zaznaczyć odpowiedni przycisk.

 
 

Dane techniczne

Format druku A4 (297 x 210 mm)
Rodzaj papieru offset 80 g/m
Ilość kopii BRAK
Kolory papieru BIAŁY
Kolor nadruku CZARNY
Rodzaj oprawy TWARDA STANDARD
Objętość 80 kartek
Numeracja stron NIE
Kod kreskowy TAK

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium